Snad každá žena chce na profesionálních fotografiích vypadat co nejlépe. Fotky nám slouží jako památka, vzpomínka nebo také vyplňují velkou část interiéru našich domovů. Není tedy divu, že se před fotografováním zaměřujeme na svůj zevnějšek více než obvykle.

„Jenže co s vlasy? Jak se nalíčit, abych na fotce nepůsobila moc uměle? Mám si udělat nějaký účes nebo raději půjdu s rozpuštěnou hlavou?“ Takové otázky si určitě pokládá každá z nás, když víme, že zanedlouho budeme stát před objektivem. Rozhodla jsem se vám, milé dámy, vaše trápení trošku usnadnit. Mám pro vás k dispozici tzv. Beauty day, kdy si vás do parády vezme kosmetička Monika a kadeřnice Lucka. Nejsme však žádným kadeřnickým salonem, takže stříhání a barvení vlásků raději svěřte do rukou jiných specialistů.

U nás se můžete těšit na proměnu, kdy vaši krásu pozvedneme tak, abyste se hlavně cítily dobře a spokojeně. Proměna je umožněna všem dámám figurujícím na fotografii, takže pokud s sebou vezmete dcerušku, babičku, maminku, sestřičku nebo kamarádku, o všechny bude dobře postaráno. V průběhu vaší proměny je pro vás připraveno také lehké občerstvení. Samotná proměna trvá jednu hodinu, přičemž tu další strávíte se mnou za objektivem. Beauty day je výborná volba pro rodinné portréty, fotografie v těhotenství nebo třeba budoir. Pokud si tedy nechcete lámat hlavu s tím, jak svůj zevnějšek na focení připravit, svěřte svůj obličej a vlásky do péče naší kosmetičky a kadeřnice. 🙂

IMG_8120