Když se narodí miminko, hodně lidí dbá na to, aby krátce po narození pořídili krásné rodinné fotečky se zachycením toho mrňavého drobečka, ať už v náruči rodičů nebo samotné děťátko v celé jeho maličkosti. Vždyť takové fotky jsou tak roztomilé a vyvolávají v nás pocity radosti a štěstí, že by byl hřích si takovou památku na to maličké v podobě fotografií neopatřit! Ale co fotografie s miminkem, kdy si váš drobeček ještě spokojeně hoví uvnitř bříška? 

Nejsilnější zážitek v životěIMG_1190

Zejména první těhotenství změní život ženy k nepoznání. S jejím tělem se dějí úplně nové věci a bříško dostává nové rozměry. To, že uvnitř vás roste něco tak krásného, tak maličkého, je nepřekonatelně nádherný pocit, který nepotrvá navždy. Je to období, kdy žena obvykle změní svůj postoj k sobě samotné a začne si připadat neodolatelná, a to zejména v určitých fázích těhotenství. Těhotenství je vůbec období plné změn, jak fyzických, tak hlavně psychických. Děje se něco velkého! Pokud vám babiččiny sedmdesáté narozeniny, maturitní ples nebo vánoční firemní večírek rozhodně stojí za pořízení kvalitních fotografií, těhu fotky by neměly být výjimkou, protože tady se skutečně jedná o ten nejsilnější životní proces a zážitek.

Vzpomínky plné radostí

Samozřejmě, že fotografie jsou od toho, aby zaznamenávaly především radostné a veselé chvíle. Ale vzpomínky na den, kdy jste poprvé svému miláčkovi oznámila, že bude tátou, jsou přece jen něčím naprosto výjimečným. Oba se nemůžete dočkat, až miminko budete chovat v náruči, a tak si neustále saháte na bříško a kontrolujete velikost a kopání svého broučka zvenčí. Takové pocity plné různých emocí, natěšenosti a nedočkání stojí za zaznamenání, protože si tak vše při pohledu na fotografii potom můžete krásně připomenout. Takové snímečky jsou navíc velkým hitem dnešní moderní doby a v rámečcích tak ve vašem domově vykouzlí nádhernou rodinnou atmosféru!

koláž