Snad každý z nás se rád chlubí svým známým, kamarádům, rodině či kolegům z práce hezkými fotografiemi, ať už prostřednictvím sociálních sítí nebo samotným albíčkem plným oblíbených snímků! A co teprve rodinné fotografie! Snímečky, na kterých se smějete vy a vaši nejbližší, jsou vždy důvodem k úsměvu. Kdo by na ně nebyl pyšný! Krásné rodinné fotografie jsou nejen velmi oblíbené, ale také mimořádně praktické. Můžete tak totiž skvěle zabít dvě mouchy jednou ranou!

Když interiér nemá tu správnou šťávu…

Možná máte pocit, že vám doma něco chybí! Máte krásný byt nebo dům, moderní vybavení, barevně vám vše hezky ladí a vůbec vše na oko vypadá moc hezky. Pořád se ale nemůžete zbavit pocitu, že vám tu něco chybí… Něco, co by tu „domácí atmosféru“ maximálně vyzdvihlo….

Rodinné fotografie jsou jasným řešením! Několik hezkých rámečků vyplněných snímečky vás a vaší rodiny precizně naaranžovaných na komodě v obýváku či poličce nad televizí může být jednou z možností, ale dnešní doba nabízí mnohem více! Co takhle přímo obraz na plátně nebo dekorativní polštářky s fotografií na váš gauč? Nástěnný kalendář s variací fotek či malé obrázky na zeď? Fantazii se meze rozhodně nekladou!

IMG_0318

Památka nejen pro vás

Skvělým motivem může být také fotokniha vlastní výroby, která poslouží jako takové moderní fotoalbum, ale i jako skvělý dárek od srdíčka pro příbuzné či rodiče. Samotná fotografie ale také udělá nemalou radost, když se dostane do rukou babiček a dědečkům v podobě malého neočekávaného dárečku!

IMG_8120