Většina lidí rozlišuje fotografie naprosto jednoduše. Hezké, sexy, milé, žhavé… Málokdo se totiž vyzná ve fotografických technikách, takže mnohokrát ani jako zákazník nedokáže pořádně vyjádřit, jaký druh fotografií by si přál nafotit. Takových technik může být mnoho. Portréty, akty, erotika, glamour, fashion… A v neposlední řadě právě málo diskutabilní boudoir…

Důraz na ženskou krásu

V této technice, která je v podstatě na pomezí glamour a fashion, se fotograf snaží zachytit intimitu ženy v jejím soukromí, častokrát ve spodním prádle, při svlékání či nějakém sexy oblečku a punčochách. Jde o to, aby ženská krása co nejvíce lichotivým způsobem vynikla. Nezáleží na tom, jakou máte postavu. Nezáleží na tom, kolik vám je let. Účel fotografie je vás zachytit tak, abyste to stále byla vy, avšak naprosto krásná a neodolatelná.

[000615] (2)

Je důležité, abyste vy byla spokojená

Při focení budoir je priorita, abyste se sama cítila dobře a připadala si krásná a sebevědomá. Pokud se skutečně budete cítit neodolatelně, fotografie bude mít ten správný řád a výsledek bude jedním velkým úspěchem! Kdykoli se na fotografii podíváte, měla by vám připomenout, kdo jste a ukázat tu správnou ženskost, která z vás vyzařuje. Takové fotografie můžete využít nejen jako památku, ale jako netradiční a originální dárek pro svou drahou polovičku!

IMG_9377 (2)IMG_9348